Tanie felgi do BMW e92 Miło jest iść Ważne jest aby sięInformacje

Kategoria: Motoryzacja
Dodany: 2020-03-26


foto
Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa

Tanie felgi do BMW e92. Miło jest iść. Ważne jest, aby się zatrzymać. Czy samochód z napędem na wszystkie koła potrzebuje opon zimowych? Pojazdy z napędem na wszystkie koła mają lepszą przyczepność na śniegu, ale napęd na wszystkie koła i napęd na cztery koła (jakie mają pickupy i duże SUV-y) nie dają przewagi w zakresie hamowania nad napędem na tylne koła. Pod względem trakcji nic nie przebije napędu na cztery koła z czterema oponami zimowymi, następnie napędu na przednie koła z czterema oponami zimowymi, a następnie napędu na tylne koła z czterema oponami zimowymi. Czy tylny napęd z oponami zimowymi jest lepszy niż AWD z oponami całorocznymi? To zależy od sytuacji i warunków na drodze. W każdym razie jest to hipotetyczne pytanie: albo masz samochód z napędem na tylne koła, albo samochód z napędem na wszystkie koła i decydujesz, czy dodać opony zimowe, a nie czy zrzucić tylnego kierowcę, który potrzebuje śniegu, i dostać samochód z napędem na oś, który może lub może ich nie potrzebować. W ciągu moich lat jazdy, około pół miliona przejechanych kilometrów, straciłem około sześciu kół lub opon i kół z powodu uszkodzeń na drodze. Trzy były w ciągu ostatnich trzech lat, wszystkie z powodu dziur.

Straszna prawda jest taka, że ​​obręcz może zostać uszkodzona w dowolnym momencie bez uprzedniego powiadomienia. Chociaż nie można chronić felg samochodu przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami, możesz mieć spokój, wiedząc, że technicy oferują naprawę felg w NH. Aby chronić swoją krawędź, unikaj dziur jak zarazy. Nawet niewielkie wgłębienia mogą powodować znaczne uszkodzenia obręczy nawet przy niskich prędkościach. Kiedy ktoś uderzy w dziurę pod odpowiednim kątem i przy odpowiedniej sile, nie tylko zgina i skręca felgę, ale także wpływa na osiągi całego pojazdu. Jeśli kiedykolwiek spotkałeś się z uczciwym udziałem dziur, sprawdź dokładnie felgi, a jeśli znajdziesz jakiekolwiek oznaki uszkodzenia, napraw je z pomocą profesjonalistów. Kiedy naciskasz hamulec samochodu, duża ilość pyłu hamulcowego pokrywa koła.

BMW uruchomiło konfigurator online dla swoich nowych modeli X5 M i X6 M na kilku stronach internetowych. Jednak w niemieckim nadal brakuje konfiguratora, podczas gdy na innych (takich jak strony internetowe w Belgii, Luksemburgu lub Wielkiej Brytanii) niektóre opcje nie są jeszcze możliwe do dodania do pożądanego modelu. Niemniej jednak zawsze interesująca jest gra w konfigurator samochodowy. Zbudowałem swoje marzenie BMW X5 M Competition i BMW X6 M Competition i to są moje najlepsze wybory. Po pierwsze, BMW X5 M Competition zostało skonfigurowane w metalicznym lakierze zewnętrznym BMW Individual Ametrin. Do kabiny wybrałem głęboką i mocną tapicerkę z pełnej skóry Merino Adelaide Grey, a wybranym tapicerką był wysoki połysk BMW Individual z jasnego drewna jesionowo-szary. Wybrałem również felgi aluminiowe dwukolorowe 21 ″ / 22 ″ Star Spoke 809 M. Ponadto, aby zapewnić miłą atmosferę, określiłem również kilka wysokiej klasy opcji dla mojego wymarzonego F95: pakiet Professional bmw felgi Entertainment dla tylnych siedzeń za około 3000 USD oraz system audio premium Bowers & Wilkins za ponad 5000 USD. Po drugie, zaprezentowałem swoje ulubione BMW X6 M Competition w błyszczącym metalicznym szarym kolorze Donington.

Felgi aluminiowe różnią się od kół stalowych, ponieważ są lżejsze i mogą znacznie poprawić osiągi samochodu. Przed wyborem zestawu felg aluminiowych musisz wiedzieć, że są odpowiednie dla Twojego samochodu. Najczęstsze problemy w felgach aluminiowych to bicie promieniowe, pęknięcia, erozja i bicie boczne. Uszkodzenia te nie tylko powodują, że koła wyglądają brzydko, ale także pogarszają osiągi samochodu. Bicie promieniowe wpływa na wyważenie opony, co powoduje ruch opony w górę i w dół względem osi środkowej. Bicie boczne wpływa na wyważenie opon na całej szerokości. Bicie boczne może spowodować znaczne szkody, które są w większości nieodwracalne. Pęknięcia na felgach aluminiowych można naprawić, ale w wielu skrajnych przypadkach zdecydowanie zaleca się wymianę felg aluminiowych. Ostatnie badania pokazują, że wiele pojazdów ucierpiało z powodu uszkodzenia krawężników lub dziur w felgach aluminiowych. Naprawa dlaczęsto zalecane są felgi aluminiowe, które nie są kute. Kute koła są mocniejsze i droższe. Najlepszy czas na naprawę felg aluminiowych przypada na ciepłe miesiące. Jeśli chcesz mieć niskie obrażenia, musisz używać wysokiego ciśnienia podczas używania opon o niskim profilu.

Tagi dla artykułu

bmw felgi, felgi bmw