Motoryzacja


Co historyczni Grecy wiedzieli o imporcie

Co historyczni Grecy wiedzieli o imporcie samochodów z USA, czego nadal nie? Import aut z Ameryki W ramach kategorii wydatków użytkownicy etanolu E85 muszą kupować dodatkowe paliwo i tankować częściej niż przy użyciu 100% benzyny. Musisz również dowiedzieć się o wszelkich cłach importowych i opłatach, które możesz ponieść. Jednak GM i Ford nie mają specjalnych wymagań dotyczących konserwacji swoich samochodów z etanolem E85 na flex-benzynę, jednak różni.

Dodany: 2022-09-15 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Używane części do samochodów amerykańskich

Używane części do samochodów amerykańskich Jeszcze dalej są różne mniejsze i większe SUV-y, ale także kompaktowe sedany: Toyota Corolla i Honda Civic. Ale przed nami jeszcze jeden dzień targów, więc idziemy dalej. 19 miejsce w rankingu. Najlepiej widocznym producentem w rankingu jest Toyota. 16. Toyota Highlander - 47 890 szt. 17. Nissan Altima 47 347 szt. 10. Nissan Rouge - 59 716 szt. 12. Toyota Tacoma - 53 636 szt. 8. Toyota Corolla - 69 214 szt. 4. Toyota RAV4 -.

Dodany: 2020-09-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa

Najlepsza szkoła doszkalania kierowców Warszawa. Zaliczenie testu na prawo jazdy to w naszym kraju niełatwe wyzwanie. Oprócz szerokiej wiedzy teoretycznej kandydat powinien wykazywać się licznymi praktycznymi umiejętnościami. W wielu przypadkach największym problemem jest jazda na mieście. Poruszanie się w ruchu ulicznym może być dla niewprawionego kierowcy niezwykle trudne. Z tego powodu tak świetną propozycją dla każdego są jazdy.

Dodany: 2020-04-06 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0


Tanie felgi do BMW e92 Miło jest iść Ważne jest aby się

Tanie felgi do BMW e92. Miło jest iść. Ważne jest, aby się zatrzymać. Czy samochód z napędem na wszystkie koła potrzebuje opon zimowych? Pojazdy z napędem na wszystkie koła mają lepszą przyczepność na śniegu, ale napęd na wszystkie koła i napęd na cztery koła (jakie mają pickupy i duże SUV-y) nie dają przewagi w zakresie.

Dodany: 2020-03-26 | Kategoria: Motoryzacja
Komentarze: 0