Share
Blog

Blog

Po co zlecać wizualizację budynków i otoczenia?

  • 18 września

Wizualizacja budynku

Każda inwestycja budowlana wymaga niebagatelnych nakładów czasowych i finansowych. Od momentu powstania pierwszych szkiców budynku do chwili, w której zostaje on oddany do użytku, mija wiele miesięcy czy nawet lat. Istnieje jednak sporo sytuacji, kiedy inwestor posiada silną potrzebę prezentacji swojego przedsięwzięcia na długo przed jego właściwym zakończeniem.

Więcej

Jak wykonać wizualizację budynku o nieszablonowych kształtach?

  • 18 września

Wizualizacja budynku

Architektoniczną wizualizację obiektu warto wykonać przed realizacją praktycznie każdej inwestycji budowlanej. Takie rozwiązanie zapewnia oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Wykonanie trójwymiarowej prezentacji ma szczególne znacznie w sytuacji, gdy kształty budynku okazują się nieszablonowe. Dotyczy to nie tylko niekonwencjonalnej formy samego obiektu, ale również nietypowego ukształtowania terenu.

Więcej

Co to jest wirtualny spacer i jak go wykorzystać?

  • 10 sierpnia

Wirtualny spacer

Znajduje głównie zastosowanie do celów rozrywkowych i informacyjnych. Oprócz tego wykorzystuje się go do zastosowań bardziej przemysłowych. Mowa tu o wirtualnym spacerze, który stanowi odwzorowanie w wirtualnej rzeczywistości określonej lokalizacji. Wyróżnia się dwa rodzaje wirtualnego spaceru – wszystko zależy od tego, w jakim celu się go tworzy.

Więcej

Wizualizacja 3D - nowoczesna metoda prezentacji

  • 9 sierpnia

Wizualizacja 3D

Wizualizacja 3D, a konkretnie wizualizacja produktowa jest coraz popularniejszym sposobem prezentowania zarówno obiektów architektonicznych, jak też wnętrz czy przedmiotów. Jest przede wszystkim nowoczesną formą prezentacji. O jej zaletach i wadach, a także o skuteczności, więcej informacji znajdziesz poniżej.

Więcej